Türkiye'nin En Yeni Sağlık Sosyal Ağı Bluewayhealth

Dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin günlük rutinimizi, alışkanlıklarımızı veya hobilerimizi şekillendirmesi artık bir gerçek, bunu siz de biliyorsunuz. Hızlı bilgi erişiminin artık neredeyse bir ihtiyaç hâline geldiği çağımızda, hem sosyal hem de dijital çevremizden edindiğimiz verileri hızlı bir şekilde edinmek ve paylaşmak istiyoruz.

İçinde yer aldığımız sosyal ağların oluşmasında çeşitli sosyal ve psikolojik faktörler rol oynuyor. Günümüzde yaşadığımız sağlık problemleri de sağlık iletişiminin giderek her alana yayılan bir gereksinim olduğunu şiddetle göstermekte.

Bluewayhealth ise bu gereksinime cevap veren en kapsamlı sosyal ağlardan biri olmaya aday olmuş durumda!

Bluewayhealth Nasıl Bir Web Sitesi?

Bluewayhealth sağlık hakkında her türlü bilgiyi detaylı ve doğru bir şekilde öğrenebileceğiniz bir web sitesi. Güncel sağlık haberlerinden eğlence içerikli sağlık bilgilerine, bilgilendirici blog yazılarından doktor makalelerine kadar kolayca erişebileceğiniz bir arayüze sahip.

Bluewayhealth’ten Nasıl Yararlanabilirim?

www.bluewayhealth.com adresine tıklayarak hiçbir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Ayrıca profilinizde yer alan bilgileri doldurarak sağlık raporlarınızı, röntgen vb. görüntülerinizi, tetkik ve tahlil sonuçlarınızı profilinize ekleyebilirsiniz. Bu, platformu kendi şahsi sağlık bulutunuz olarak da kullanmanıza imkân tanıyor. Endişelenmeyin, bilgileriniz sizin dışınızda kimse tarafından görüntülenemiyor. Ayrıca sitede dilediğiniz sağlık hizmetleri hakkında bilgi edinebilir ve doktorlarınızın profiline erişebilirsiniz. Doktorların kendi uzmanlık alanlarına dair yazdıkları makalelere, röportaj ve videolara kolayca ulaşıp izleyebilirsiniz.

Bluewayhealth İle Eğlenin Ve Öğrenin!

Gezi & Seyahat kısmında yer alan yerel lezzetler ve Türkiye’nin gezilip görülecek alanları ile ilgili eğlenceli içeriklerle bilgilenerek neşeli vakit geçirebilirsiniz. Web sitesinde şimdilik 50’den fazla doktor ve bu doktorların makale, blog yazısı, video ve röportajları ile 35 tane tıbbi alan ve bu alanların alt dalları hakkında bilgilendirmeler mevcut.  Doktor profil sayıları ve tıbbi alanlar da günden güne artmakta!

Koronavirüs sebebiyle evde kaldığımız bu günlerde vaktinizi daha sağlıklı geçirmek ve web  sitesini deneyimlemek için durmayın tıklayın!

www.bluewayhealth.com

Güncel olarak bizi aşağıda platformlardan takip edebilirsiniz.