Sıkça Sorulan Sorular

Nursicare'ın normal göğüs pedlerinden farkı nedir?

Nursicare meme ucu bakım ürünü, çok işlevli yara bakımı sargılarında kullanılan ve hem akut hem de kronik yaralarda ağrıyı azaltmak ve cildin ve yumuşak doku yaralanmalarının iyileşmesini iyileştirmek için dünya çapında kanıtlanmış yenilikçi bir malzeme olan PolyMem® tarafından üretilmiştir.

1

Nursicare'ın açıklaması neden "meme ucu yarası bakım ürünü"?

Nursicare meme ucu bakım ürünü içinde etken maddeler olan, akut yaralarda ağrıyı azaltmak ve iyileşme sürecine destek olmak için üretilmiş yenilikçi bir tıbbi malzemedir.

2

Nursicare'ı nasıl kullanmalıyım?

Meme ucunuzu silin,

Meme Ucu Yarası Bakım Ürünü Nursicare’ı yerleştirin,

Meme Ucu Yarası Bakım Ürünü Nursicare’ı çıkarın,

Temizlemeye gerek kalmadan bebeğinizi emzirin,

İsterseniz tekrar kullanın,

Zamanla sıvıyı emip dolan ürünü yenisi ile değiştirin.

3

Göğsümde çatlak yok ama ağrım var, yine de Nursicare kullanmalı mıyım?

Emzirmek bebeğinizi beslemenin en iyi yoludur. Emzirmek aynı zamanda bebek ile anne arasında bağ oluşturan bir yoldur. Doğal fizyolojik bir eylem olan emzirme işlemi, bazen anneler için acı veren bir eyleme dönüşeblir. Bu durumda ihtiyaçınız olan ürün, Nursicare meme ucu bakım ürünüdür. Ürün ağrı kesici özelliği ile size emzirme sürecinde konfor sağlıyacaktır ve ileride oluşabilecek yara ve çatlaklarının önüne geçecektir. Göğüsünüzde yara veya çatlak oluşmunu önlemek için Nursicare'ı tercih edebilirsiniz.

4

Nursicare'ın meme ucu yaraları için hazırlanmış kremlerden farkı nedir?

Nursicare meme ucu yarası bakım ürünü, ağrıyan, çatlamış  göğüs uçlarını tedavi edici, iyileştirici özelliğe sahip, non toksik ve non alerjik bir üründür. Barındırmayan bir üründür. İçeriğinde bulunan materyaller ile meme ucunda kimyasal bir madde bırakmadan hızlı bir şekilde göğüsteki yara ve çatlakları tedavi eder. Kremlerin göğüste bıraktığı koku ve kalıntı bırakmaz. Bu kalıntılar bir sonraki emzirme işlemi sırasında bebek için rahatsızlık meydana getirebilir. Bu sebeple gönül rahatlığıyla bebeğinizi, Nursicare’ı kullandıktan sonra göğsünüzü temizlemeye gerek kalmadan emzirebilirsiniz.

5

Güncel olarak bizi aşağıda platformlardan takip edebilirsiniz.